popis | ukázky | střihy

kostýmy

technologie

Zaměřujeme se na produkci kostýmů za pomocí sublimační technologie. Při níž je využita sublimační tisk na polyester. Po natisknutí grafiky speciální tiskárnou na přenosový papír se následně za pomocí vysoké teploty v lisu barva fixuje na látku. Sublimace nabízí jedinečnou sytost a kvalitu barev. Výhody této technologie spočívají především ve vysoké odolnosti, stálosti a v neomezené fantasii. Nemusí se řešit složité sešívání a jelikož jsou barvy stálé, při kombinaci světlých a tmavých barev nedojde při praní k nechtěnému obarvení jako tomu může být např. u polyamidů, plavkoviny.

proces výroby

1. Návrh

Po sdělení Vaší předsatvy nebo předložení vašeho návrhu bude námi Vypracován grafický návrh. Ten se poté ladí k úplné spokojenosti.

2. Měření

Podle zvoleného střihu Vám doručíme velikostní zkušební řadu. Do tabulky se pak následně zapisují velikosti a úpravy (zkrácení rukávu,..)

3. Tisk + Šití

Po zpracování velikostí a jejich úprav odesíláme data tiskárně. Tisk se poté rozstříhá a předá do šicí dílny.

4. Odeslání

Před odesláním je každý kostým zabalen.

Doplňující informace

Kostýmy šijeme ve velikostech 116-XL. Úpravy, které lze provádět jsou: zkrácení/prodloužení rukávů/nohavic. Dále se při zkoušce velikosti zapisuje poloha kolene a loktu, popřípaďě další doplňující informace potřebné pro správné umístění vzoru např. hloubka výstřihu. Každá část kostýmu je opatřená jménem majitele.

Cena kostýmu je vždy individuální a její přibližná výše Vám bude sdělena na základě grafického návrhu. Cenu ovliňuje počet kusů, četnost velikostí a náročnost grafiky.

scuba 4.0

• 76% PES 24% EA

• 180 g/m

Základní informace:

Scuba 4.0 – tento úplet odebíráme od italského výrobce. Vyznačuje se vysokou jemností, a jemným tkaním. Rub i líc je hladký. Dále dobře tvaruje a přizbůsobí se postavě. Díky svalové opoře se budete při pohybu cítit poholně . Samozřejmostí je odolnost vůči žmolkování a oděru.

100% neprůhledné

UV Ochrana

Čtyřsměrný streč

Svalová opora

Odolná vůči žmolkování

Střihy

Bodýčko

Šaty 

Legíny

Kalhoty

Lodička

nEVÁHEJ NÁS KONTAKTOVAT

ADRESA

Gočárova třída 504/54

Hradec Králové 500 02

IČO: 02783894

KONTAKT

Tel. 732731615

email: ereho@email.cz

Rolovat nahoru